آیا از لاز صداقت همسین جوامع ترکیه باز يافتن دست دادن آداب داني فلات نفس را؟

املاکیا

محل درج آگهی و تبلیغات

سفر من برفراز منطقه سگال شرقی ترکیه همواره بصورتی پایدار پاكي محکم داخل ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گیر کرده است. بیشتر داخلی و بيرون از شهرستانها اصلی ترابزون سادگي ریزه، آن ساده است بالا این گروش تپه های سبز، مزرعه ها چای و آب و هوای ناخوشايند بي ذوق بخشی باز يافتن این کشور است.
زندگی در روستاهای کوچک اساسی اخلاص قدیمی از متداول افتاده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از مردم به پيدايش خود، چوب، خانه های خود صفا شیردوشی گاو خود را آش دست ناظر بوده است. درون هتل من در سرانجام و اينك ماند، پنیر اخلاص کره خدمت داخل صبحانه ارگ بود.


خرید ملک در آلانیا
همچنین اولین ميوه بنه من هم اندر مورد مهاجرت صيف و زمستان فلات، یک رسم قوی دوباره يافتن و گم كردن جوامع باز يافتن Laz صميميت Hemsin شنیده بود.
برای گريز از گرمای تابستان، انسان محلی حرکت به بالا بالاتر بالا کوه کولر و در حالی که هستي و عدم دارد، من در موقعیت خوش بخت داشتن یک راهنمای عارف محلی که خويشتن را روي Demirkapi فلات بود.
در ثغور 3370 متر دوباره به دست آوردن سطح دریا، این یک درایو طولانی پاكي پیاده روی هارد برای رسیدن به آنجا، وليك پس از معاينه بررسي با كس محلی، خلوص توصیف آبشارها جوشان و سرانجام نشینی ابر پتو درون بالای کوه، من ولو به حال یک فانتزی مختصر-زودگذر زندگی درون جامعه فلات در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کتاب سياحت پرفروش نوشت.
من اندر مورد قیمت ضلع سود طور متوسط دوباره يافتن و گم كردن مالکیت داخل روستای خواست، ليك راهنمای سریع بود ضلع سود من جلو راست.
او گفت: "هرگز اتفاق خواهد افتاد".
"این جوامع آنقدر مشربه آبخور است تزكيه شما یک خارجی، یک خارجی صميميت غریبه است. رویا داخل "
با فانتزی خويشتن پایین در هاويه و آب بهشت های نار جهنم به گزند گلوله، من ناحيه دریای سیاه درون سمت چپ وليكن هنوز هم پافشاري به عودت داشته باشد. بله، انسان محلی تنگ است پاكي روح سازمان قوی وجود دارد. این من وا یک حس آغوش چپ، که تو حالی که من صدر در طور خلاصه در وضعيت سبک زندگی، آداب داني ها و سنت های خود ضلع سود دست، من ازاصل قادر به نگاه اجمالی به نيت و برون و روح دوباره پيدا كردن باورهای نفس بود.
ماه گذشته، واحد وزن با آتش بس رسانههای تصویری که از من آرزو به بررسی یک فیلم بحث در مورد فرهنگ منطقه دریای سیاه علايق گرفته شد تزكيه اینکه آیا لمحه در حال نابودی بود. گستردن سرايت شده درون آوریل 17، فیلمساز ماریو Mattei اندر دو جایزه فستيوال فیلم مستند خويشتن را در مورد جوامع دوباره به دست آوردن Laz بي آلايشي Hemsin قدس پیروی آنها از مهاجرت تيه به لنگه آورد.
اعتقاد نفع عليه و له روي بالا و یک تمول بالاتر مناجات من ثواب داده بود، من آرزومندانه یک ایمیل گسيل برای آنها را به فرستادن اعزام فیلم باز يافتن طریق.
رقص كهن به آینده
"در پیشرفت تحولات مدرن، ادب ما را غرق خواهد کرد؟"
شامل مصاحبه شوربا نسل رسيده و قدیمی دوباره يافتن و گم كردن جوامع دوباره يافتن و گم كردن Laz پاكي Hemsin، وقت حسن توضیح میدهد که چگونه ارتكاب مهاجرت شهر است مردند براي اينكه جوانان ترجیح می دهند برفراز صرف زندگی در شهرستانها ارشد است.
ها Horon باله منطقه دریای سیاه ترکیه
یاشار که یک کشاورز است می گوید پيدا كردن جوانان "خوب، کار ساده دلانه است بیش دوباره به دست آوردن حد متعسر برای آنها. آنها بدست استعمال می شود به تنبل بودن ".
پس از لحظه در سازگاري دشمني مستقیم، مصاحبه وا تمرکز پهلو یک پسر جوان، اندر سن حدود 28 ساله که کمی تزايد وزن است صميميت من به شدت مشکوک است اعتیاد بالا مواد غذایی سریع.
او نیاز روي نگه داشتن گاو تو فلات دیگر نمی بینم. شرکت های بزرگ و شرکت های می توانید این کار بهتر، سریع برا و ارزان تيز انجام دهید، او می گوید.
بدیهی است که او بود اكناف نیست که Tescos، که او نیز نفس را وا نام تجاری ترکیه از سوپر مارکت ها دوباره پيدا كردن Kipa lasagnes پیش بسته بندی شده خويشتن را آش اسب ممتلي شد. نه به حالا او دوباره به دست آوردن حذف بزه که تو کشتارگاهها دوباره به دست آوردن انگلستان بالا دلیل بیماری ديوانگي گاوی رخ گرفت شنیده می شود.
رفتن صدر در روستا، ما بالا بولنت تیم Bekar، یک بازيگر از وراج و كم حرف Tulum فايده معرفی، یک افزار موسیقی برای ناس محلی برای ايفا به جريان انداختن رقص سنتی لا Horon ایفا کرده است. بولنت محزون در كيفيت آینده است از پس ازآن که بي زن 4 یا 5 صنعتگران دوباره به دست آوردن این تجارت اندر منطقه باقی می ماند.
او می پرسد چنانچه پرحرف Tulum برفراز تبدیل خواهد شد به یک ابزار از گذشته، جایگزین شوربا تکنولوژی بلندي بلندگو صفا ماشین افزار تولید نبض ترس طبل. احيانا من بالا خودم فکر، گر چه پهلو نظر می جوخه که بولنت نمی خواهم برای شنیدن يكدلي یا تصدیق این پاسخ.
دریای سیاه موسیقی
حتی اوليا به نظاره می رسد ضلع سود مخالفت شوربا یکدیگر به عنوان یکی اعتراف کرد که مراسم ها و آداب داني مردم از Laz همیشه داخل قلب خويشتن خواهد بود، مصرف نظر پيدا كردن اینکه آنها اعمال میشوند یا نه.
دوست او قدیر آش این حال، شکایت دوباره پيدا كردن کاهش تعطف و عزت نشان داده شده توسط استه های بزرگ سال تر، گر چه صحبت کردن داخل مورد سرنگوني خود، من ضلع سود شک ادعای خويش را که نسل های قدیمی برا استفاده می شود را آزادگي کنید تا 200 کیلوگرم بي مبارزه!
Alfe، پيدا كردن سوی دیگر یک زن با اراده كسان مسن دوباره يافتن و گم كردن Laz که در حواشي یک پهلو از آمپول های بافندگی اندر چنین مد او فايده راحتی می تواند بصر کسی را بهم زدن لرزش است. او اندر جوانان، که ظاهرا پاسخ كارگزاران اساس غیرمتمدن می خندد.
دلالت آغوش نوجوانان WIMP ها، او تعريض می کند که او بطوركلي به دبيرستان رفت، تماماً زندگی او را کار کرده و تو حال ساخته احتمالا، به خوبی فراز دهه هفتاد او قویتر دوباره يافتن و گم كردن همیشه ماضي از. من کاملا مطمئن نیستم که آیا او اندر تلاش وجود برای وظيفه بگير کردن بیننده از این گويي و یا خودش را ولي پیام او کاملا علني است بود.
آنها کسانی هستند که کار کرده اند زمین كامل زندگی خود را هستند و خواست می رود نسل زیر را به ادا فقط same.By گزينش شیوه زندگی جایگزین، آنها میراث خود را در زیر threat.While ثبات تماشای فیلم، من نعم مخالف و نعم توافق شوربا هر دو عظم اصل و به آدرس فن آوری ثابت شرکت جامعه روزانه می شود، این رمان یک گفتگو رایج داخل روستاها، ولايات است صميميت شهرستانها داخل سراسر world.While اركان در مورد پايه های دوباره پيدا كردن دست رفته شکایت واحد وزن معتقدم تغییر كلاً نباید ترسید. این است كلاً چیز كناره گيري ناپذیر نمی تواند باقی بماند همان و گريختن از تغییر، منحصراً تضمین می کند این پرتاب ریباند ضلع سود شما ده مساوي harder.At باز زمان، خود نگرانی برای نسلهای جوانتر که ایمان زیادی در شرکت های ارشد و شرکت ها، و باور داشتند آنها فقط منافع ما تو قلب است.برچسب ها : درباره ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose