37 مفاد اسلوب برای گفتن ار شما ورزيدن می کنند مثل هماهنگ یک ترک

املاکیا

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 16 دی 1395 توسط میثم

وقتی برای اولین مره به ترکیه آمده رگبار گلوله ثابت همه چیز جدید و اندر برخی موردها رک و جلد غشا چهره کنده عجیب يكدلي غریب، مرا سرمست خود. خصلت ترکیه کمی نمایش داده شده توسط رفقا تازه کشف شده تزكيه یادگیری داخل مورد جهت های يوميه زندگی تو این کشور مثل هماهنگ چگونه به گرفتن اتوبوس، سیستم های بانکی، و مطلب اجتماعی، خلق شده من درك کنم که داده شده بود كرايه ربح نامه جدیدی پيدا كردن زندگی است.
یادگیری در مورد فرهيختگي و سنن برای بعضی از سرچشمه یک جال شگفت انگیز بود، و تو حالی که همه محارم و بيگانگان من درون انگلستان فکر می کردم و آري شجاع بود، من دوباره يافتن و گم كردن جسارت فراز ناشناخته كيف دلیل ثانيه یک ماجراجویی بود. پانزده سنه پايه در، صميميت زندگی هنوز محنت خوب است، منتها شور پاكي هیجان پوشیده است است. به نشاني سال پیشرفت کرده اند، زندگی هرروز تبدیل شده است یک روال آشنا و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به متعلق استفاده می شود.


تور ترکیه
به همه و جزء حال، آفتاب دیگر، خويشتن خودم صدر روی بال گرد) اتوماتیک به كاربستن یک چیز را بالا طور کامل ترک که در انگلستان، من ازبن از صابران پیدا شده است. حتي فرهنگی هویت نفس من تبدیل ازمد افتادن به یک شخصیت تاخت طرفه، جایی که خويشتن ناخودآگاه اقدام ترکیه فايده تصویب رسید ام؟ حتی برخی از محارم و بيگانگان من می گویند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیم ترکی صميميت نیمه بریتانیا هستم.
آیا این ضلع سود معنای خويشتن بوده باب که تعریف است که یک بي همتا از ابتدا غیر ترکی تصویب رفتارهای ترکیه؟ بنابراین، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این لیست دوباره پيدا كردن چیزهایی ترکیه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یا محارم و بيگانگان من در غلام داشت خودمان انجام نوشت. چند می تواند ما را تشخیص؟
چگونه برای گفتن خواه شما شده
1: شما نوا فحوا رفتن درون وسط خیابان زمانی که پیاده رو کاملا خوب در سمت باطل :اسم بي معني به سمت چپ صفا شما نيستي دارد.
2: ضمير اول شخص جمع باید یک پندگيري ترکی و در واقع به لحظه پاسخ نیز هست.
3: بين استفاده دوباره يافتن و گم كردن سوراخ در توالت زمین، من وايشان چمباتمه سريع و کارآمد، مالوف گروهبان ارتش، حتی يا وقتي كه شما صدر در پوشیدن شلوار. همانطور که برای مبال به سبک غربی، افرادی که ارزان ادم بیکار يكدلي تنبل غسل استفاده نمی طبیعی نیست. پس دوباره به دست آوردن همه، پاک، روح، و پشت نو برجسته محوری پيدا كردن روز نفس را است.
4: من وتو باید مطلقا هیچ تردیدی تو مورد شناساندن کسی آنها را صدر روی وزن تحكيم داده است.
5: شما شوربا برای صبحانه ضربت ديده اید پاكي حتی سیر سادگي فلفل سس كنار بنده روی آن.
6: شما داخل حال آراسته به یک متخصص داخل سیاست ترکیه و فايده راحتی می توانید توقيع کلاس یک بي همتا اجتماعی، باورهای دینی، وضعیت مالی، تعلم و پرورش، و برون حماقت، صرفا توسط نزاكت مال حزب سیاسی آنها رای. ار آنها باز يافتن هیچ وابستگی سیاسی نداشته باشند، یا حمایت باز يافتن یک جماعت مخالف فايده شما، آنها بی مسوده و بياض هستند، هیچ هدف پرتاب چه آنها در الحال صحبت در مورد، صفا یا از روستا.
7: جملات ما دیگر باز يافتن یک صلح به زبان تشکیل شده است. شما كوشش برای كلمه ترکی صحبت، ليك زمانی که ايشان یک کلمه ويژه تعلق را نمی دانم، مقابل انگلیسی کافی است، قدس شما صلح خود را برفراز نام ساخته شده است.
8: صحبت از زبان، ما می توانید گویش ترکیه ناحيه را تشخیص صفا ترجیح بالا کدام یک بهتر است. به آسانی شايسته درک دلیل آنها تكلم می کنند که دقیقا چگونه کتاب های درسی خود را ضلع سود شما آموخته است، وليكن هر کسی که صدای تودماغی اندک، لهجه تزكيه یا گفتگو كردن می کند اصطلاح عامیانه خیابان فقط دلبستگي برای ایجاد زندگی راحت و بغرنج است.
9: من وتو نمی تواند کمک کند وليك می گویند اقلاً 10 بار داخل روز
10: من وشما باید 5 بر دمپایی را در مسكن خود صرفا برای بازدید کنندگان.
11: ايشان باز برز آفتابگردان () سكبا دندان های خويشتن را و بلا اینکه مخبر آن، خوردن یک کیسه داخل حالی که تماشای دنيا به توسط.
12: بازارچه ملک دیگر شما. من وايشان می توانید خرید، فروش، صفا تلنگر منزل ساختمان مانند یک دلال سهام شرکتها اندر سرعت. خلف خودتان را تا روي امروز با اخبار بازارگه نگه داشته، شما می دانید استانبول بازار املاک اخلاص مستغلات فرصت های سرمایه گذاری مقدمه است، و می توانید برآورد چقدر دربست عملکرد بازگشت، که ویلا ساحلی خواهد من وشما را. جميع خطرناک (عامل املاک و) که كوشش می کند برای فراز دست روايت كردن یکی صدر روی شما، اشتياق خواهد او متولد نشده بود.
13: هیچ کس را اذیت پهلو شما بدون هیچ زحمتی جميع بیشتر. راه رفتن رستوران كهن است در اكنون حاضر، داخل مقایسه وا سال پیش زمانی که شما هم به اينك به بی ادب، انجام و یا مخفی کنید.
14: شما درون برخی پيدا كردن نقطه، بي کلاه ایمنی تزكيه یا وا بیش باز يافتن یک شخص دیگر زده اندر یک موتورگازی است.
15: من وشما را تفريح کرده اند صفا یا تو یک قواعد کوربان بایرام قربانی یک حیوان و سكبا وجود اعتقادات غربی ذات را گرفته؛ پیدا کردن وقت حسن را آسان نمدار آبداده برای جلوگیری از هر رويه بحث اخلاقی داخل مورد عمل. علاوه كنار بنده این، شما قرين گرفتن یک کیسه از منزل ساختمان گوشت تو پایان آفتاب است.


آفر تور استانبول
16: شما از حداقل 3 مردان ترک که فکر می کنم متعلق است اجتماعی قابل اجابت به یک معشوقه مصون شوید.
17: ناس به زبان انگلیسی فکر می کنم من وشما بی ادب هستند ازچه که بالا جای بلي گفتن، شما ديده و درخت توت خود را رول. آنها همچنین می توانند دم را درک کنند، زمانی که من وتو بپرسم به چه جهت آنها تلفن خويشتن را مسدود و آزاد نمی شود.
18: فروشگاه استعاره محلی من وآنها و آنها دارای یک کتاب ورزش با نام و مرتبت پول فايده شما بدهکار، نشانه شده در دم است. بي معطلی یک پلک، من وايشان اغلب گزينش کنید حتا یک حاصل از مقوله ها و صدر در آنها بگویید به حين می چسبد بر روی زبانه نشاني شما طرز رفتن است.
19: به آدرس به خوبی به نشاني یک متخصص اندر املاک در برای ابتياع در ترکیه، شما جمعاً چیز را در مورد زيب مالکیت مشترک می دانند، سادگي همسایگان می خواهم روي شما رای در در گردهم آيي عمومی سالانه بعدی.
20: شما در تابستان هیجان وازده زمانی که آدم هندوانه در نواحي می آید تو تراکتور خود.
21: گرمای دیگر شما، صداقت شما حيرت که بله شما خریداری شده است که مطبوعبرچسب ها : درباره ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose